انجمن مالی

حسابداری => مالیات => نويسنده: admin در ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸:۳۷

عنوان: مطالبات نقدی شرکت هنگام تسویه
رسال شده توسط: admin در ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸:۳۷
آیا در شرکتی که منحل شده، مطالبات از اشخاص ثالث مبنای محاسبه مالیات خواهد بود؟ (با توجه به ماده ۱۱۵ ق م م)